Velo brauciens

7.maijā | KINO PEDĀĻA VELO BRAUCIENS

KINO PEDĀLIS ir velo un aktīva dzīvesstila festivāls, kas kļuvis par aizraujošu piedzīvojumu gan jauniem festivāla dalībniekiem, gan ikgadējiem tā piekritējiem. Festivāla ietvaros būs iespēja doties trīs dažāda garuma maršrutos kopā ar interaktīvu spēli par kino, svētkiem, vietām un lietām.

ĢIMENES PEDĀLIS ~ 12 KM

Ģimenes pedālis šogad pirmo reizi vedīs maršrutā uz Pārgauju. Apskatīsim gan stacijas galu un senus mazbānīša ceļus, gan jaunas ielas un atgriezīsimies Vecpuišu parkā pār Valmieras lepnumu “Dzelzīti”. Kopā saripināsim ap 12 kilometriem ģimenes pedāļu!

PUSPEDĀLIS ~ 25  km

Puspedālis šogad ripos gar abiem Gaujas krastiem uz seno Sīmanēnu ozolu, kur galvenais pārsteigums būs speciāli veidota pārceltuve pāri Gaujai. Jāņem vērā, ka daļa maršruta vedīs pa īstām meža takām, tādēļ maršrutu ieteicams veikt ar meža riteņiem. Šogad puspedālī solām vismaz 25 godīgus kilometrus!

DIŽPEDĀLIS ~ 50 km

Dižpedālis ietvers visu Puspedāļa maršrutu un papildus izvedīs izzinošā maršrutā pa Gaujas krastu, dārziņu ciemiem, mazajiem ceļiem un mazliet arī neceļiem, apskatot vismaz vienu seno tiltu un vienu no Baltijas dižākajiem kokiem. Solām vismaz 50 dižus kilometrus!

Visi maršruti sāksies un beigsies pasākuma centrā – Vecpuiša parkā, bet tālāk vedīs katrs savā virzienā kopā ar interaktīvu spēli par kino, svētkiem, lietām un vietām.

Pateicoties Valmieras novada atbalstam festivāls tā apmeklētājiem būs BEZ MAKSAS, kā arī visas dienas garumā katram būs iespēja iegādāties festivāla suvenīrus – kreklus un slavenās KINO PEDĀĻA cepurītes.

TIP TAP PEDĀLIS

TIP TAP PEDĀLIS noteikti ir festivāla mīlīgākais un emocionālākais velo brauciens jeb aplītis pa parku.

Piesaki braucienam arī savu mazo tip-tapistu https://forms.gle/o5SBxTE4QiXgdLje7