Velo brauciens

13.maijā | KINO PEDĀĻA VELO BRAUCIENS

KINO PEDĀLIS ir velo un aktīva dzīvesstila festivāls, kas kļuvis par aizraujošu piedzīvojumu gan jauniem festivāla dalībniekiem, gan ikgadējiem tā piekritējiem. Festivāla ietvaros būs iespēja doties trīs dažāda garuma maršrutos kopā ar interaktīvu spēli par kino, svētkiem, vietām un lietām.

Kopējais starts visiem maršrutiem 13. maijā plkst. 12:00 no Valmiermuižas parka. Spēles kodu saņemšana no plkst. 10:00 Valmiermuižas parkā pie “Kino pedāļa” INFO telts.

ĢIMENES PEDĀLIS ~ 12 KM

Ģimenes pedālis, tāpat, kā visi maršruti šogad – startēs no Valmiermuižas parka.

PUSPEDĀLIS ~ 25  km

Puspedālis šogad ripos apkārt Valmierai vārda vistiešākajā nozīmē!

DIŽPEDĀLIS ~ 50 km

Dižpedālis izmetīs loku Jumaras lejas, Mazdzērvīšu un Kocēnu virzienā un atgriezīsies Valmierā pa Kino Pedāļa klasisko maršrutu – veco bānīša ceļu un tiltu pāri Jumarai, kas no abām pusēm ieskauts ievziedu smaržu klēpjos. 

Pateicoties Valmieras novada atbalstam festivāls tā apmeklētājiem būs BEZ MAKSAS, kā arī visas dienas garumā katram būs iespēja iegādāties festivāla suvenīrus – kreklus un slavenās KINO PEDĀĻA cepurītes.

TIP TAP PEDĀLIS

TIP TAP PEDĀLIS noteikti ir festivāla mīlīgākais un emocionālākais velo brauciens jeb aplītis pa Valmiermuižas parku.

Starts plānojas 13. Maijā ap plkst. 15:30 un pieteikšanās forma atrodama šeit. Piesakies laicīgi un numuru izņem līdz 15:15 Valmiermuižas parkā.